KUN & KAMS vs Ryterna (73:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiose pusfinalio rungtynėse „KUN & KAMS“ įveikė „Ryterną“ bei pateko į finalą!

2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 1527

Balandžio 24 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių trečios pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KUN & KAMS“ priemė svečius „Ryterną“. Pirmas rungtynes rezultatu 70:75 buvo laimėję „KUN & KAMS“. Antrose rungtynėse stipresni buvo „Ryterna“ 64:60.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Ryterna“, bet netrukus „KUN & KAMS“ pasivijo bei pralenkė varžovus (4:2). Sužaidus keturias minutes „Ryterna“ turėjo trijų taškų persvarą (4:7). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (11:16). Baigiantis kėliniui „Ryterna“ išsaugojo trijų taškų persvarą (15:18).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (17:20). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „KUN & KAMS“ (23:20). Po šeimiminų geriau sužaistos atkarpos „KUN & KAMS“ persvara padiėjo iki 10 taškų (32:22). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 12 taškų (39:27), bet paskutines kėlinio minutes daug geriau sužaidė „Ryterna“, kuriai pavyko pelnyti aštuonis taškus be atsako (39:35).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie trečią minutę pasivijo varžovus (42:42). Netrukus techninę pražangą gavo G.Rinkevičius, kuri jam buvo penktoji. „KUN & KAMS“ tuo pasinaudojo ir pelnė šešis taškus be atsako (48:42), o „Ryterna“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos nieks nepasikeitė ir „KUN & KAMS“ toliau didino persvarą. Aštuntą minutę komandas skyrė 13 taškų (55:42). Netrukus, po ilgos pertraukos, taškus pelnė „Ryterna“ (55:44). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (61:49).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem taikliais „KUN & KAMS“ tritaškiais, po kurių skirtumas išaugo iki 18 taškų (67:49). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna“, kuri po septynių be atsako pelnytų taškų sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (67:56). Visgi labiau priartėti svečiams nepavyko, o „KUN & KAMS“ išsaugojo saugią persvarą iki rungtynių pabaigos (73:62). „KUN & KAMS“ iškovojo vietą finale, kur susikaus su „Restauratoriais & Hausa“. „Ryterna“ varžysis dėl trečios vietos su „Callcredit“ komanda.

„KUN & KAMS“ treneris Tomas Ananka: „Sunkiai išvargome pergalę. Geri varžovai papuolė, ką padarysi. Stengėmės, pagaliau visi susirinkome ir sužaidėme savo krepšinį. Ačiū Dievui laimėjome ir patekome į finalą.“ Paklaustas, ar trečios rungtynės buvo lengviausios, treneris atsakė: „Nepasakyčiau, kad lengviausios. Tikriausiai kaip tik buvo daugiausiai įtampos. Visiems reikėjo laimėti, nes vienas žingsnis ir finalas. Tai yra jaudinančios rungtynės, bet vyrai pasistengė ir yra šaunuoliai.“ Paklaustas, ar rungtynių lūžis įvyko varžovui gavus techninę pražangą, treneris atsakė: „Gal tiesiog varžovai buvo labiau emocingi, gavo techninę pražangą, o mes su emocijom susitvarkėme ir gal dėl to mums šiandien pasisekė. Kamuolys apvalus.“

Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Geresnį pataikymą demonstravę „KUN & KAMS“ susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Finalas be intrigos ‒ pirmame kėlinyje atitrūkę „KUN & KAMS“ tapo „Įmonių“ lygos čempionais (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 23:41 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)Itin gausiai susirinkę „KUN & KAMS“ pasismagino su „Artstone“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)