Ryterna vs automokykla.lt (79:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 21:54 val., peržiūros: 1355

Trečiadienį, spalio 26-ąją, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna“ ir svečių „RVG“ komandos.

Rungtynių pirmuosius taškus pelnė šeimininkų centro puolėjas A.Silvestravičius, netrukus savo komandos taškų sąskaitą atidarė varžovų puolėjas J.Kajokas. Kėlinuko pirmoji pusė buvo nerezultatyvi, abiem komandom buvo sunku rinkti taškus. Įpusėjus ketvirčiui nei vienai komandai nepavyko varžovams primesti savo žaidimo – 10:10. „RVG“ krepšininkai netrukus sužaidė sėkmingą atkarpą pelnydami 7 taškus be atsako. Likus žaisti minutę, pirmąjame kėlinuke šeimininkai turėjo 9 taškų deficitą, bet ketvirčio pabaigoje D.Špakauskas pataikė tritaškį ir po pirmojo kėlinuko svečiai turėjo jau tik 5 taškų persvarą – 17:22.

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, komandos ir toliau turėjo daug vargo puolime, padaugėjo klaidų. Sužaidus pusę kėlinio laiko „Ryterna“ krepšininkai po K. Dmitrijevo dvitaškio atsilikinėjo tik vienu tašku (25:26). Antroje ketvirčio pusėje svečiai susigrąžino žaidimo kontrolę į savo rankas ir vedami T. Žūtauto prieš ilgąją pertrauką ir vėl trūktelėjo į priekį – 30:35.

Po didžiosios petraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkai bandė kuo greičiau sumažinti atsilikimą, bet oponebtų jų pernelyg arti neprisileido, tačiau sužaidus tris minutes „Ryterna“ krepšininkai spurtavo 5:0 ir išlygino rezultatą (39:39). G.Aleksa po prasiveržimo sugrąžino „RVG“ komandą į pirmaujančiųjų vaidmenį, bet kitoje atakoje D.Špakauskas pataikė tritaškį ir po ilgos pertraukos išvedė į priekį šeimininkų komandą. Įpusėjus ketvirčiui svečių deficitas dar truputį padidėjo (49:46). Antroje kėlinio pusėje šeimininkai žaidė užtikrinčiau ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 4 taškų persvarą – 56:52.

Ketvirtajį kėlinuką „Ryterna“ pradėjo pakilios nuotaikos ir po D. Karoso dvitaškio, sužaidus dvi minutes, pirmą kart įgijo dviženklę persvarą (62:52). „RVG“ komandos krepšininkams ir toliau nepavyko atrasti savojo žaidimo – jų žaidime padaugėjo klaidų, o ir metimai iš gerų padėčių dažniau skriejo pro šalį, nei skrodė tinklelį. Ketvirtajame kėlinuke fenomenaliai žaidės K.Dmitrijevas antroje ketvirčio pusėje vedė savo komandą į priekį. Iki kėlinio pabaigos liku žaisti kiek daugiau, nei tris minutes šeimininkai susikrovė jau 20 taškų persvarą (77:57). Per likusį laiką svečiams nepavyko sukurti intrigos šiose rungtynėse ir jie turėjo pripažinti „Ryterna“ komandos pergalę rezultatu 79:62.

Po rungtynių pakalbintas „Ryternos“ komandos vyr. treneris G.Kamarauskas neslėpė džiaugsmo, kad jo žaidėjai nepalūžo atsilikinėdami ir antroje rungtynių pusėje atrado savo žaidimą: „Pusę rungtynių sekėsi neįpatingai. Nesusirinko mūsų komandos aukštaūgiai, tada teko žaisti žemu penketu, o tam reikėjo laiko prisitaikyti. Mes nepratę žaisti be išreikšto 3 ir 4 numerio. Kai pagaliau prisitaikėme ir pradėjo kristi tritaškiai. Tada perlaužėme rungtynes ir pavyko išlaikyti rezultatą iki rungtynių pabaigos.“

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 30 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 16 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Milūnas – 11 tšk., Darius Špakauskas – 11 tšk.

RVG: Tadas Žūtautas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 12 tšk., Edgaras Šipila – 10 tšk.

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „KUN & KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)