ASU & Co „AgroVIS“ vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (41:40)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 11 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Nerezultatyviose varžybose tarp ASU & Co „AgroVIS“ ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sudėtinga šeimininkų pergalė paskutinėmis rungtynių sekundėmis

2017 vasario 11 d., Šeštadienis, 15:11 val., peržiūros: 516

Vasario 11 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai ASU & Co „AgroVIS“ priėmė svečius „Festo & IT-Taškas.ltkompiuteriai“.

Rungtynių pradžią svečiai pradėjo sėkmingiau – šeimininkai nesurado būdų, kaip lengviau pelnyti taškus, o svečiai ir toliau didino savo atotrūkį nuo šeimininkų. Pirmasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus šeimininkų ekipai – per pirmas dešimt minučių pelnyti tik 6 taškai, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po pirmojo ketvirčio turėjo 10 taškų pranašumą (16:6).

Antrajame kėlinyje šeimininkai pabudo iš miego ir suprato, kad surinkus vos 6 taškus per 10 minučių pergalę iškovoti bus labai sunku. Įpusėjus antrajam kėliniui šeimininkai surengė spurtą ir išlygino varžybų rezultatą. Į ilgąją pertrauką šeimininkai išsinešė 5 taškų pranašumą, o tai leido geromis nuotaikomis pradėti antrą rungtynių pusę (27:22).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė skriejo daugybė netaiklių metimų iš įvairių distancijų – tiek šeimininkams, tiek svečiams pelnyti taškus buvo labai sudėtinga. Nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Artėjant trečiajam kėliniui į pabaigą ASU & Co „AgroVIS“ įgijo 4 taškų persvarą. Trečiasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus, komandos įmetė tik (8:9) taškus.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki rekordinės 6 taškų. Tiesa, „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neketino pasiduoti ir kovojo iki galo. Įpusėjus ketvirtam kėliniui (39:37) vis dar pirmavo šeimininkai. Per likusias 2 minutes komandos dažniau klydo nei atakuodavo krepšį, 39 rungtynių minutę rezultatas buvo lygus ir atrodė, kad viskas spręsis per pratęsimą, bet lemiamą ataką turėję šeimininkai išprovokavo svečių pražangą ir pataikę vieną baudos metimą iš dviejų šventė sudėtingą pergalę. Rungtynių rezultatas 41:40.

ASU & Co „AgroVIS“: Arūnas Žotkevičius 12 tšk., Aurimas Stanevičius 8 tšk., Modestas Skiedra 7 tšk., Mantas Maknevičius 5 tšk. (13 atk. kam.).

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“: Tomas Tirlikas 17 tšk. (8 atk. kam.), Rytis Gasparavičius 12 tšk. (10 atk. kam. 5 rezult. perd.), Mindaugas Škimelis 6 tšk.

Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)