Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Kesko Senukai (67:44)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1179

Sausio 8 dieną, 19:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (šeimininkai) ir „Kesko Senukai“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Kesko Senukai“ šį vakarą nesugebėjo pademonstruoti žaidimo verto pergalės, vos 1 tritaškį iš 19 pataikę svečiai sužaidė nerezultatyvų ir prastą mačą, o užtikrintai savo užduotis atlikę ir ilgą suolą išnaudoję „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ žaidėjai galėjo džiaugtis pelnyta ir solidžia pergale 67:44.

Nors rungtynių pradžioje abi komandos negalėjo pasigirti geru puolimu, bet net ir stringantis „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas buvo gerokai kokybiškesnis nei visiškai bedantis „Kesko Senukų“ žaidimas puolant. Svečiai per pirmąjį kėlinuką pelnė vos 4 taškus, nors vėliau komandos rezultatyvumas ir išaugo, bet varžovai jau buvo pabėgę tolyn ir laukė sunkus darbar jau pagauti. Artėjant ilgajai pertraukai abiejų komandų žaidimas jau buvo daug lygesnis, bet „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ vis dar galėjo džiaugtis anksčiau pasiekta persvara. Po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo rezultatu 32:21.

Kurį laiką „Kesko Senukai“ komandos viltys dar buvo gyvos ir trečiojo kėlinuko metu, bet ekipa atsilaikė ne ilgai. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sugebėjo išnaudoti ilgą suolą, o žaidėjai atidavė visas jėgas gynyboje, todėl svečių puolimas buvo visiškai sukaustytas, o taiklumas itin prastas. Skirtumui šoktelėjus iki 20 taškų ribos tapo aišku, kad šiandien intrigos nebebus ir ekipoms beliko sutvarkyti formalumus. „Kesko Senukai“ nesugebėjo nieko rimto nuveikti ir per likusias minutes, tad „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komanda galėjo džiaugtis užtikrinta pergale, rezultatu 67:44.

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 16 tšk., Egidijus Kumža – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vilimas – 9 tšk.

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Kelpšas – 10 tšk., Povilas Kliauza – 9 tšk.

„Celsio“ penketukas neasilaikė prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kauno švara“ laimėjo lemiamą aštunfinalio mūšį prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauna švara“ įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)