Rimo & Patikima linija vs Enerstena (61:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Rimo&Patikima Linija buvo svetingi ir atidavė pergalę Enerstenai

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 964

Vasario 5-osios vakarą Jonučių progimnazijos sporto salėje jėgas tarpusavyje aiškinosi Įmonių lygos komandos Rimo&Patikima Linija priėmė Enerstena komandą. Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, o ypač sunkiai taškus sekėsi rinkti aikštelės šeimininkams. Sužaidus 5 minutes po A. Rudžiansko dvitaškio rezultatas sušvelnėjo 6:10 pirmavo svečiai. Antroje kėlinio dalyje skirtumas laikėsi panašus o jam besibaigiant taiklus N. Aleknavičiaus tolimas šūvis padidino svečių pranašumą iki 9 taškų 9:18. Antrajame kėlinuke svečiai ir toliau išlaikė maždaug 10 taškų įgytą pranašumą ir nors šeimininkų gretose pagaliau atsirado žmogus tempiant puolimo mašiną ir blykstelėjęs 9 taškais iš eilės A.Rudžianskas, bet gražus komandinis krepšinis ir toliau vedė Enerstos vyrus pergalės link 26:39 po dviejų kėlinių.

Trečiajame kėlinyje daugmaž kartojosi pirmojo kėlinuko scenarijus. Daug netaiklių metimų prametę Rimo&Patikima Linija žaidėjai pradėjo atsilikinėti vis didesniu taškų skirtumu. Enerstos dominavimas tęsėsi toliau, o komandinis žaidimas leido pradėt netgi triuškinti varžovus ir po R. Sadausko tritaškio kėlinio pabaigoje tapo 37:58.Ketvirtajame kėlinuke jau vyko rungtynių užbaigimas. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis kaip iš natų. Šeimininkų gretose pastebimiausi buvo A.Rudžianskas bei L.Ratautas kurių pastangomis rezultatas šiek tiek sušvelnėjo iki 17 taškų ribos. Atsakymą turėjo ir svečiai kurie daugiausia 10 taškų per šį kėlinį pelniusio N. Aleknavičiaus pastangomis išsaugojo tą pačią solidžią persvarą iki pat mačo pabaigos 61:78 Enersteros vyrų pergalė.

Rimo & Patikima linija neatsilaikė prieš galingai žaidusius ASS & Endress + Hauser (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Best 4 You sėkmingai susitvarkė su Enerstena (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:03 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 21:44 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po prasto pirmo kėlinio atsitiesė ir iškovojo užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:30 val.)Lietuvos geležinkeliai pervažiavo RIMO&Patikima linija barjerą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)