Enerstena vs Kesko Senukai (48:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1425

Spalio 23 dieną, 17:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Kesko Senukai“ (svečiai). Rungtynės nebuvo rezultatyvios, o pats žaidimas vyko labai permainingai ir pirmaujanti ekipa keitėsi ne vieną kartą. Vis tik lemiamu metu iniciatyvą į savo rankas perėmė „Kesko Senukai“ krepšininkai, kurie rungtynių pabaigoje išsaugojo nedidelį pranašumą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 48:55.

Nors rungtynių pradžioje geriau startavo „Kesko Senukai“, tačiau netrukus abiejų komandų puolimas kaip reikiant ėmė strigti, žaidėjai visiškai be reikalo atlikdavo skubotus ir dažnai nelogiškus metumus, o ir klaidų skaičius taip pat buvo nemenkas. Nors susitikimui įsibėgėjus „Kesko Senukai“ sugebėjo savo pusėje turėti nedidelį, maždaug 3-5 taškų pranašumą, bet visa tai lėmė tik geresnė kova po krepšiais ir ši persvara buvo labai trapi. Artėjant ilgajai pertraukai „Enerstena“ sugebėjo visiškai uždaryti varžovų puolimą, o patys kelis kartus pataikė iš toli ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai jau buvo priekyje 27:23.

Antroje rungtynių dalyje „Enerstena“ neketino sustoti ir po puikios atkarpos jų persvara tapo rekordinė ir pasiekė 10 taškų ribą. „Kesko Senukai“ suprato, kad jie privalo imtis veiksmų dabar, kol dar nevėlu. Daugiausia išprovokuotų pražangų dėka „Kesko Senukai“ atsitiesė, o jų varžovai dabar patys nesugebėjo pelnyti taškų. Spurtu 13:0 „Kesko Senukai“ ne tik išlygino, bet ir vėl persvėrė rezultatą. Rungtynių pabaigoje vėl viskas prasidėjo iš naujo, bet šį kartą situaciją kontroliavo svečiai. „Kesko Senukai“ išlaikė nedidelį, bet šiuo atveju gana saugų pranašumą iki pat finalinio švilpuko ir laimėjo nerezultatyvias rungtynes, rezultatu 48:55.

Enerstena: Rytis Sadauskas – 16 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Rimavičius – 8 tšk., Andrius Rimavičius – 5 tšk.

Kesko Senukai: Simanas Karalius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Kandratavičius – 7 tšk. (6 rezult. perd.)

„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“ (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:15 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)Galingai sužaistas trečiasis kėlinukas „Hidraulinėms sistemoms“ garantavo pergalę prieš „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:32 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)Po ilgosios petraukos įsibėgėjusi „Enerstena“ įveikė „Remza & Langvila“ šešetuką (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)