Remza & Langvila vs Alaina (73:42)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza & Langvila“ pasiekė vieną lengviausių sezono pergalių

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 673

Vasario 27 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Nors „Remza & Langvila“ šį vakarą susirinko be savo lyderių, tačiau tai nesutrugdė jiems pademostruoti puikaus tempo ir įveikti varžovus net 73:42 (17:9, 23:3, 21:11, 12:19).

Lygios buvo tik pirmosios minutės, bet netrukus „Remza & Langvila“ pajuto savo žaidimą ir iš lėto ėmė tolti. Pagrindiniu šeimininkų ginklu šį vakarą tapo labai gerai veikianti gynyba, „Alaina“ antrame kėlinuke sukrapštė vos tris taškelius, o „Remza & Langvila“ tik didino apsukas ir greituoju puolimu nesunkiai rinko taškus. Galiausiai skirtumas taip stipriai išaugo, kad „Remza & Langvila“ jau tiesiog triuškino varžovus. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 40:12.

Po ilgosios pertraukos „Alainos“ situacija menkai tepasikeitė, varžovai ir toliau dominavo kone visose aikštelės vietose, o skirtumas pasiekė net ir 40 taškų. Rungtynių likimas tapo aiškus, „Remza & Langvila“ išlaikė didelį tempą ir labai gerai saugojo savo krepšį. Vis tik šeimininkai koncentracijos iki pat pabaigos neišlaikė, paskutinėmis minutėmis „Alaina“ sužaidė turbūt rezultatyviausią atkarpą šiose rungtynėse ir nors kiek sušvelnino atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:42.

„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ paliko „Alainą“ be pergalių (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:06 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)Išnaudojusi ūgio persvarą „Remza & Langvila“ įveikė BC „Bitdefender“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:49 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Alainą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 22:21 val.)