Remza & Langvila vs Dakra - Košmaras (73:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 768

Kovo 13 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Dakra – Košmaras“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. Vos prieš savaitę „Dakra – Košmaras“ sugebėjo panaikinti 26 taškų deficitą ir palaužti „Remza & Langvila“ krepšininkus, o šiandien viskas vyko atvirkščiai. Nors svečiai ir neturėjo triuškinamo pranašumo, bet tris kėlinukus pirmavę iššvaistė turėtą persvarą ir rungtynių pabaigoje nusileido „Remza & Langvila“ ekipai 73:69 (14:18, 19:23, 17:11, 23:17).

Rungtynes geriau pradėjo „Dakra – Košmaras“ krepšinikai, kurie greitai nutolo rezultatu 8:0 ir tik tuomet savo puolimą išjudino šeimininkai. Nuo to momento žaidimas tapo daug lygesnis, komandos jau žaidė taškas į tašką, o pats žaidimas buvo labai kietas ir kupinas emocijų. Nors „Remza & Langvila“ labai stengėsi priartėti, tačiau ilgoji pertrauka prasidėjo jiems vis dar turint tą patį 8 taškų deficitą 33:41.

Antroje rungtynių dalyje „Remza & Langvila“ vis dar bandė gaudyti varžovus ir skirtumas vis sumažėdavo, bet šeimininkams niekaip nepavyko perlaužti rungtynių iki pat ketvirtojo kėlinuko. Galiausiai intriga sugrįžo ir pirmą kartą susitikime „Remza & Langvila“ įsiveržė į priekį bei ėmė tolti. „Dakra – Košmaras“ puolė gelbėtis skubotais metimais, o šiems sukritus komanda turėjo realius šansus išplėšti bent jau pratęsimą, deja, patys „Dakra – Košmaras“ žaidėjai nesugebėjo atstovėti gynyboje ir po dramatiškos rungtynių pabaigos turėjo pripažinti varžovų pranašumą 73:69.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:36 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)Net 26 taškų deficitą panaikinę „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkai pasiekė pergalę (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:59 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Atkaklioje kovoje „Remza & Langvila“ palaužė „Alaina“ (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)