Omega vs Adma (76:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:36 val., peržiūros: 557

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir svečių teisėmis atvykę „Adma“. Pirmajame susitikime „Adma“ iškovojo užtikrintą pergalę ( 62:91).

Rungtynės „Adma“ pradėjo tolimais metimais ir greitai atitolo nuo varžovų, o šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 3:11). Tik kėlinuko pabaigoje „Omega“ surengė įspūdingą atkarpą, kur ne tik panaikino dviženklį skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 19:17). Antrame ketvirtyje „Adma“ toliau niekaip neišlipo iš duobės, o „Omega“ greitomis atakomis tolo nuo varžovų. Vis dėlto, D.Pocevičius rengė solo šou ir neleido šemininkams atitrūkti, o per likusį laiką komandos daugiau kreipė dėmesiui tarpusavyje išsiaiškinti santykius nei krepšiniui – 39:37

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta ir atkakli kova. Per trečią kėlinuką ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir rezultatas buvo lygus ( 61:61). Lemiamame kėlinyje „Omegai“ pavyko susikrauti nedidelį pranašumą, tačiau iškart sulaukė varžovų atsako ( 71:71). Rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje, kur tik mažos smulkmenos nulėmė „Admos“ pergalę bei kelialapį į kitą etapą, rezultatu – 76:83 (19:17, 20:20, 22:24, 15:22)

„Omega“ įveikė „Fredos“ krepšininkus triuškinamu rezultatu (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą (2019 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)Lengvoje kovoje „Adma“ sutriuškino „Coca-Cola“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:36 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)