Omega vs Freda (114:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ įveikė „Fredos“ krepšininkus triuškinamu rezultatu

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:44 val., peržiūros: 851

Lapkričio 5 dieną, 19:10 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „Freda“ (svečiai). Šį vakarą aikštėje intrigos nebuvo, „Omega“ įrodė savo pranašumą ir pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 114:67 (25:21, 28:11, 28:16, 33:19)

Nors rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, tačiau jau įpusėjus pirmąjam kėlinukui į priekį ėmė tolti „Omega“. Nors „Freda“ turėjo ne vieną progą pelnyti lengviems taškams, tačiau komanda atakavo labai prastai, prametė daugybę tritaškių, dažnai klydo. O puikiai varžovų klaidas išnaudoję ir nuostabiai žaidusio J. Keršio vedami šeimininkai susikrovė netgi triuškinamą persvarą ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 53:32.

Antroje rungtynių dalyje „Freda“ dar pabandė kovoti, tačiau pasipriešinimas baigėsi vos už poros minučių. Netrukus skirtumas vėl ėmė sparčiai augti ir likęs rungtynių laikas tebuvo fomalumas. „Omega“ nesunkiai perkopė ir simbolinę šimto taškų ribą, o paskutinėmis minutėmis komandos jau nebežaidė, tiesiog stengėsi išlaukti rungtynių pabaigos. „Omega“ laimėjo susitikimą rezultatu 114:67.

„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Freda“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Omega“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)