KTK ‒ Enerstena vs Remza & Langvila (68:47)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 19:39 val., peržiūros: 734

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KTK – Enerstena“ ir svečių teisėmis atvykę „Remza & Langvila“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, o „KTK – Enerstena“ toliau žaidė be energijos ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 4:9). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir rezultatas tapo lygus ( 13:13). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir rungtynės vyko labai nerezultatyviai. Po dviejų kėlinukų „KTK – Enerstena“ turėjo minimalią persvarą – 24:23.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 13:0, o „„Remza & Langvila“ toliau buksavo tiek gynyboje, tiek puolime. Šeimininkai buvo visa galva pranašesni nei varžovai ir prieš ketvirčio pabaigą komandas skyrė 20 taškų ( 48:28). Lemiamame ketvirtyje „KTK – Enerstena“ demonstravo puikų žaidimą ir neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. Šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 68:47 (13:13, 11:10, 24:5, 20:19).

„Adma“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 spalio 30 d., antradienis, 20:41 val.)„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Emocijų kupinose rungtynėse VĮ „Kelių priežiūra“ įveikė „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:18 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Remza & Langvila“ ekipos pergalę (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Telia“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:27 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)