KTK ‒ Enerstena vs Freda (89:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą

2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:27 val., peržiūros: 915

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „KTK – Enerstena“ (4/4) ir svečių teisėmis atvykę „Freda“ ( 4/3).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „KTK – Enerstena“, tačiau svečiai greitai išlygino rezultatą ( 10:10) ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė greitų atakų, kur susigrąžino lyderio vaidmenį ( 25:23). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandaii nepavyko įrodyti savo pranašumo. TIk ketvirčio pabaigoje „KTK – Enerstena“ susikrovė keturių taškų pranašumą – 46:42.

Po ilgosios pertraukos „Fredai“ niekaip nepavyko susitvarkyti su puolimu, o „KTK – Enerstena“ išnaudojo ūgio pranašumą ir išlaikė pranašumą savose rankose ( 64:58). Lemiamame kėlinyje „Freda“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau anksčiau laiko nuleido rankas ir „KTK – Enerstena“ įgijo dviženklį pranašumą ( 73:62). Po minutės pertraukėlės šeimininkai toliau žaidė lyg ant bangos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 89:70 (25:23, 21:19, 18:16, 25:12)

„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Omega“ įveikė „Fredos“ krepšininkus triuškinamu rezultatu (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:44 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)