Elektrėnų „Pastolinis“ vs BC „Bitdefender“ (75:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų „Pastolinis“ serijoje prieš BC „Bitdefender“ iškovojo pergalę minimaliu skirtumu

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 14:14 val., peržiūros: 588

Kovo 17 d., sekmadienį, Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės pirmosios 1/8 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – Elektrėnų „Pastolinis“ ir svečiai – BC „Bitdefender“.

Rungtynės prasidėjo aktyviai bei rezultatyviai ir labai atkakliai. Įpusėjus kėlinukui buvo lygu 10:10. BC „Bitdefender“ į priekį vedė G.Norvilas, o pirmauti trimis taškais svečiams leido M. Savicko tritaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis 19:22.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko permaininga kova, o antroje kėlinio pusėje Elektrėnų „Pastolinis“ perėmęs iniciatyvą ir surengęs keletą greitų atakų sugebėjo įgyti minimalią persvarą ir pasibaigus kėliniui pirmauti 33:32.

Trečiame kėlinuke šeimininkai turėjo nedidelę iniciatyvą savo rankose, kuri leido po trijų kėlinių pirmauti penkiais taškais 54:49.

Lemiamame kėlinuke užvirė tikra kova ir nors Elektrėnų „Pastolinis“ turėjo septynis taškus savo dispozicijoje 71:64, tačiau M.Mikalauskas dviem tritaškiais leido svečiams išlyginti rezultatą 74:74. Visgi, paskutinę ataką turėjo šeimininkai, kurie likus trims sekundėms stojo prie baudų metimų linijos ir K.Bakanovas pataikė vieną baudos metimą ir taip atvedė Elektrėnų „Pastolinį“ į pergalę serijoje. Galutinis susitikimo rezultatas 75:74 (19:22, 14:10, 21:17, 21:25).

Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 14:13 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Požeminės linijos – POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Bitdefender“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)