Elektrėnų „Pastolinis“ vs Dakra - Košmaras (62:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 13:20 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58)

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 15:45 val., peržiūros: 782

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienį, Elektrėnų profesinio mokymo centre, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai Elektrėnų „Pastolinis“ ir svečiai „Dakra ‒ Košmaras“.

Nuo pat rungtynių pradžios vyko atkaklios rungtynės, abi komandos vis apsikeisdavo taikliais metimais (10:8), visgi kėlini geriau užbaigė šeimininkai ir po kelių taiklių metimų rezultatas po pirmojo kėlinio buvo (19:12).

Antrąjame rungtynių kėlinyje svečiai įsižaidė ir sugebėjo greitai perlaužti rungtynių rezultatą (21:22). Komandos vėliau apsikeitė taikliais metimais ir prieš ilgąją pertrauką pranašumą išsaugojo „Dakra ‒ Košmaras“ (27:29).

Trečiajį kėlinį ir vėl geriau pradėjo svečiai, kurie poros tritaškių dėka sugebėjo kiek atitolti nuo varžovų (34:42). Visgi po paimtos minutės pertraukėlės Elektrėnų „Pastolinis“ sugebėjo sustyguoti žaidimą ir prieš lemiamą kevirtį rezultatas buvo (43:46) svečių naudai.

Ketvirtąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo „Dakra ‒ Košmaras“ kurie vėl sugebėjo rungtynes perlaužti į savo pusę (51:58). Visgi Elektrėnų „Pastolinis“ nepasidavė ir dėka svečių netaiklių metimų dėka spurtavo 12:1, kas leido perlaužti rungtynes ir švęsti pergalę rezultatu 62:58 (19:12, 8:17, 16:17, 19:12)

Elektrėnų „Pastolinis“ komandos žaidėjas K.Bakanovas nedaugžodžiavo:

Pergalę garantavo susikaupimas rungtynių pabaigoje ir pataikyti svarbūs metimai.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipos pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:36 val.)Kauno „Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Dakra-Košmaras“ komandą (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Darka – Košmaras“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išplėšė lemiamas rungtynes (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Freda“ pusfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)