Freda vs Tiki & ITAB (77:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 912

Gruodžio 16 dieną 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Freda“ (šeimininkai) ir „Tiki & ITAB“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 77:72 (25:18, 18:17, 13:18, 21:19).

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyvia komandų kova. Svečiams sunkiai sekėsi stabdyti meistrišką Martyno Gailiūno žaidimą vienas prieš vieną, tačiau kitoje aikštelės pusėje gelbėjosi tolimais metimais. Vis tik iki kėlinio galo geriau sužaidė „Freda“ rezultatu 25:18. Antrasis kėlinys klostėsi panašiai kaip ir pirmasis. Komandos pradėjo daugiau klysti, tad atsirado daugiau bėgiojimo pirmyn atgal ir chaoso. Tačiau kėlinuką komandos užaidė beveik lygiomis ir po dviejų kėlinių priekyje „Freda“ rezultatu 43:35.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Tiki & ITAB“ komandai tolimais metimais pavyko surengti spurtą ir išlyginti rezultatą. „Freda“ pradėjo strigti puolime ir varžovai tuo pasinaudojo. Tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkams užteko poros sėkmingų atakų ir pranašumas buvo vėl jų rankose. Kėlinuko pabaigoje „Tiki & ITAB“ suorganizavo paskutinią sėkmingą ataką ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino atsilikimą iki 3 taškų (56:53). Ketvirtajame kėlinyje tarp komandų vyko arši kova. Visą kėlinį nei viena komanda nekėtino nusileisti ir žaidė taškas į tašką. Rungtynių pabaigoje dvejomis sėkmingomis atakomis „Freda“ komandai pavyko įgyti 6 taškų pranašumą, o varžovams desperatiški tolimi metimai rungtynių pabaigoje nebeįkrito ir pergalę šventė „Freda“ rezultatu 77:72.

„Freda“ komandos treneris M.Gailiūnas: „Mūsų komanda tokia, kuri įgijus persvarą šiek tiek atsipalaiduoja, todėl ir išvaistėm pirmajame kėlinyje turėtą pranašumą. Bet kada reikia, tada susikaupiame ir padarome kaip reikia. Bet šiaip mūsų taktika yra ne apsiginti, o apmesti varžovus.“

Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)