Cramo vs Kaunas Metal (75:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 907

Sekmadienį, vasario 23 Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, C pogrupio, 1 etapo varžybos tarp šeimininkų: „Cramo“ bei svečių-“ Kaunas Metal“. Atkakliose rungtynėse sunkia pergale džiaugėsi „Kaunas Metal“, rezultatu: 75:78 (22:27, 20:12, 18:20, 15:19).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai. Abejos komandos metė gerai tiek dvitaškius(“Cramo":64%/ “Kaunas Metal“:70%), tiek tritaškius(“Cramo":40%/ “Kaunas Metal“:57%). To pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis-22:27. Antrajame kėlinyje R.Valiulis puikiai metė taškus iš žaidimo, kurio dėka šeimininkai persverė rezultatą ir po antrojo kėlinio turėjo trijų taškų pranašumą: 42:39.

Trečiajame kėlinyje taip pat vyko įtemta kova nei viena komanda nenorėjo atsilikti. Svečių komandos gretose N.Dirsė sėkmingai realizavo sunkius metimus. Tačiau „Cramo“ gretose tuo pačiu atsakęs L.Lemežis paliko intrigą ketvirtajam kėliniui. Ketvirtajame kėlinyje viskas sprendėsi per paskutinias dvi minutes, kai rezultatas tarp komandų buvo lygus- 70:70. Minimalus pranašumas keitėsi tai į vieną, tai į kitą pusę. Likus 58 sekundėm N.Dirsė smeigė tritaškį su pražangą. Baudos metimas skriejo pro šalį tačiau E.Bliuvas pataisė metimą, tai leido svečiams pabėgti į priekį penkiais taškais 73:78. Šios persvaros pakako laimėti „Kaunas Metal“ laimėti rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas: 75:78.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė po trijų nesėkmingų kėlinių ir palaužė „Festo“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)