Festo vs Glasma Service (56:54)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54)

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 830

2020 vasario 02 d., Sekmadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Festo“ ir svečiai „Glasma Service“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, jie karaliavo po varžovų krepšiais, kas leido pakartoti netaiklius metimus ir tūrėti persvarą (18:12).

Antrąjame kėlinyje svečiai pakeitė gynybos schemą į zoninę, kas išmušė šeimininkus iš pusiausvyros, o tuo pasinaudoję „Glasma Service“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (27:28).

Po ilgosios pertraukos „Festo“ komanda buvo pasiruošę derinių prieš varžovų zoninę gynybą, kas davė vaisių ir buvo pataikyti net 5 tolimi metimai ir taip buvo persvertas rezultatas vėl šeimininkų komandos naudai (46:40).

Ketvirtąjame kėlinyje vyko tikras nervų karas, su nesportinėmis pražangomis. Visgi abi komandos sunkiai rinko taškus ir tik po taiklių M. Butkaus baudų metimų pergalę sugebėjo švęsti „Festo“ komanda rezultatu 56:54 (18:12, 9:16, 19:12, 10:14).

„Festo“ komandos žaidėjas R.Vasiliūnas:

Žaidėme prastai, bet pabaigoje galima sakyti pasisekė. Varžovai bandė gyntis zonine gynyba, kuri mus išmušė iš ritmo, tačiau vėliau prisitaikėme ir svarbiausia buvo, kad priešininkai netūrėjo aukštų žmonių, tą išnaudojome ir šventėme pergalę.

„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)