Cramo vs Glasma Service (86:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 16:48 val., peržiūros: 910

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Cramo“ ir „Glasma Service“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Cramo“ ir įpusėjus kėlinukui susikrovė dviženklį pranašumą. Po minutės pertraukėlės „Glasma Service“ toliau strigo zoninėje gynyboje ir komandas skyrė 19 taškų ( 26:7). Antrame kėlinyje „Glasma Service“ toliau šaudė pro šalį, o „Cramo“ demonstravo užtikrintą žaidimą ir su kiekviena minute didino atotrūkį – 53:22

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. „Cramo“ toliau įrodinėjo savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Glasma Service“, rezultatu – 86:58

Po laimėtų rungtynių „Cramo“ ekipos žaidėjas, P.Danilevičius, teigė:

„Susižaidimas daug davė prie užtikrintos pergalės. Atstovėjome gynyboje neblogai, pasiteisino mūsų zoninė gynyba.“

„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)