Kaunas Metal vs Remza (58:71)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71)

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 1052

2019 spalio 23 d., Trečiadienį, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kaunas Metal“ ir svečiai „Remza“.

Rungtynes puikiai pradėjo svečiai kurie iškarto spurtavo (0:9). Šeimininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, kas leido „Remza“ komandai po pirmojo kėlinio tūrėti dviženklį pranašumą (6:16).

Antrąjame kėlinyje dominavo gynyba, todėl abi komandos sunkiai rinko taškus, rezultatas per daug nepakito ir prieš ilgąją pertrauką svečiai tūrejo 8 taškų pranašumą (21:29).

Trečiajame ketvirtyje rungtynes ir toliau kontroliavo „Remza“, keturi pataikyti tritaškiai kėlinyje jiems leido ir toliau išlaikyti dviženklią persvarą, o „Kaunas Metal“ komandai teks ieškoti naujų būdų sumažinti atsilikimą ketvirtajame kėlinyje (41:51).

Visgi „Remza“ krepšininkai neketino leisti šeimininkams grįžti į kovą ir spurtuodami 0:13 sutvarkė visus nesklandumus ir iškovojo pergalę rezultatu 58:71 (6:16, 15:13, 20:22, 17:20).

„Remza“ komandos krepšininkas Ž.Zakrasas:

Komandoje turime daug naujų žaidėjų, todėl esame dar nepilnai susižaidę, bet svarbiausia pergalė.

„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)