Omega vs Ryterna (60:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:22 val., peržiūros: 1031

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Ryterna“.

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Ryterna“ puikiai išnaudojo savo aukštaūgius ir greitai atitrūko nuo varžovų. Tik ketvirčio pabaigoje „Omegai“ pavyko surengti keletą sėkmingų atkarpų ir sušvelninti skirtumą iki 6 taškų ( 11:17). Antrame kėlinyje „Ryterna“ toliau nestabdė apsukų, kur įpusėjus kėlinukui pasiekė 18 taškų pranašumą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai išlaikė atotrūkį. Rezultatas po dviejų kėlinių – 22:39.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir komandas toliau skyrė 15 taškų ( 44:59). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „Ryterna“ toliau didino pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę,rezultatu – 60:90 (11:17, 11:22, 22:20, 16:31)

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Ryternos“ užtikrinta pergalė prieš „Plastena“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Ryterna“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ išlieka pergalingame kelyje (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 19:44 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Ryterna“ iškovojo Mažosios taurės auksą! (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 19:17 val.)