Saldoga ‒ Košmaras vs Omega (87:80)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

D.Labašausko trigubas dublis ir „Saldoga ‒ Košmaras“ po atkaklios kovos įveikė „Omega“. N.Rutkausko trigubas dublis

2022 balandžio 05 d., Antradienis, 00:52 val., peržiūros: 363

2022 balandžio 04 d., pirmadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Saldoga ‒ Košmaras“ ir svečiai „Omega“.

Rungtynes prasidėjo aukštu tempu ir prabėgus pusei kėlinio rezultatas buvo (11:11), tačiau tada šeimininkai pataikė net 6 tolimus metimus iš eilės, spurtavo 19:0 ir kėlinį užbaigė su 19-os taškų persvara (30:11). Antrąjame kėlinyje svečiams kiek pavyko sustabdyti įsismarkavusius varžovus, pasinaudojo jų pramestais metimais ir prieš ilgąją pertrauką švieslentė jau rodė tik vienženklią persvarą „Saldoga ‒ Košmaras“ naudai (44:36).

Trečiąjame kėlinyje šeimininkai neleido "Omega" ekipai pratęsti savo spurto ir išlaikė tokį patį pranašumą iki ketvirtojo kėlinio (64:56). Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipa, tačiau likus keletai minučių svečiai sugebėjo grįžti į kovą ir sumažinti atsilikimą 75:71. Visgi geriau sužaistas rungtynių galas lėmė, kad pirmąsias aštunfinalio rungtynes laimėjo šeimininkai rezultatu 87:80 (30:11, 14:25, 20:20, 23:24).

Rungtynės pasižymėjo trigubais dubliais D.Labašauskas (Saldoga – Košmaras) ir N.Rutkauskas (Omega)

6 rezult. perd.

„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Kaunas Metal“ po atkaklios kovos įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:21 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.) „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.)