Saldoga ‒ Košmaras vs Vėjų linija & Garliavos duona (73:69)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje

2022 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 21:23 val., peržiūros: 354

Balandžio 21 dieną Varpo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „Saldoga ‒ Košmaras“ ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipų.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai, nors šeimininkų susirinko mažiau, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ šiuo pranašumu nesugebėjo pasinaudoti ir visą laiką išliko besivejančių vaidmenyje. Po lygių pirmųjų dviejų kėlinukų priekyje buvo „Saldoga ‒ Košmaras“ ir pirmavo rezultatu 42:36.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas ir toliau buvo nerezultatyvus, bet svečių komanda sugebėjo laikytis ir galiausiai išlygino rezultatą. Paskutinėmis minutėmis abiejų komandų šansai buvo vienodi, bet „Vėjų linija & Garliavos duona“ neatleistinai klydo, kol galiausiai prarado savo viltis kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:69.

10 atk. kam.

„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)D.Labašausko trigubas dublis ir „Saldoga ‒ Košmaras“ po atkaklios kovos įveikė „Omega“. N.Rutkausko trigubas dublis (2022 balandžio 05 d., antradienis, 00:52 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)