Adma vs Lemora & Minaltra (72:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 22 d., Antradienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę

2022 kovo 22 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 291

Kovo 22 dieną, 19:30 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Adma" (šeimininkai) ir "Lemora & Minaltra" (svečiai). Nors pirmąjį rungtynių kėlinuką laimėjo "Adma", tačiau vėliau "Lemora & Minaltra" pademonstravo geležinę gynybą, perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 72:83 (25:18, 12:24, 14:25, 21:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos iš karto pradėjo demonstruoti didelį tempą, o šeimininkai greito žaidimo metu nutolo. Tačiau antrame kėlinuke "Lemora & Minaltra" perėmė iniciatyvą, pademonstravo puikią gynybą, patys sėkmingai užpuolė ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams pirmaujant rezultatu 37:42.

Antroje rungtynių dalyje "Lemora & Minaltra" tik dar labiau sustiprino savo pozicijas, skirtumas augo labai sparčiai, o vienu metu komandas skyrė beveik dvidešimt taškų. Nors "Adma" bandė atsitiesti, bet varžovai buvo atkaklesni, nenusileido nei vienoje pozicijoje ir pelnytai iškovojo pergalę, laimėdami rezultatu 72:83.

Matas Stankūnas

„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 20:25 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo gana ramią ir užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Lemora & Minaltra“ atlaikė lemiamą „Hidraulinių sistemų“ šturmą ir išsaugojo pergalę (2022 vasario 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:29 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra” antrą kartą įveikė „Remzą“ bei žengė į finalą (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:57 val.)