Lemora & Minaltra vs Saldoga ‒ Košmaras (86:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“

2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 365

Sausio 27 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Lemora & Minaltra" priemė svečius "Saldogą – Košmarą". "Lemora & Minaltra" buvo laimėję devynis kartus ir nei karto nebuvo pralaimėję. "Saldoga – Košmaras" buvo laimėję šešis kartus ir tris kartus buvo pralaimėję.

Rungtynės prasidėjo penkiais be atsako "Lemora & Minaltra" taškais (8:2). Vėliau komandos žaidė lygiai ir nerezultatyviai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei dviejų taškų persvarą turėjo "Lemora & Minaltra" (8:6). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviau ir daugiausiai greitų dėka "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki penkių taškų (21:16).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu "Lemora & Minaltra" dvitaškiu su varžovo pražanga, o sužaidus beveik dvi minutes "Saldoga – Košmaras" paprašė minutės pertraukėlės. Vėliau pamažu persvarą didino "Lemora & Minaltra", kurie šeštą minutę pirmavo rezultatu 36:24. Antroje kėlinio pusėje "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki 16 taškų (46:30).

Per pirmas tris trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 20 taškų (52:32). Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 22 taškai (62:40). Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė greitai, o "Lemora & Minaltra" padidino persvarą iki 26 taškų (71:45).

Ketvirto kėlinio pirmą minutę aštuonis taškus be atsako pelnė "Saldoga – Košmaras" (71:53). Prasidėjus ketvirtai minutei, po taiklaus svečių tritaškio skirtumas sumažėjo iki 14 taškų (76:62), o minutės pertraukėlės paprašė "Lemora & Minaltra". Svečiai buvo dar labiau priartėję, bet aštuntą minutę skirtumas buvo 11 taškų (80:69), o "Lemora & Minaltra" paprašė minutės pertraukėlės. "Saldoga – Košmaras" kėlinio pabaigoje neleido atkūrti varžovams intrigos ir "Lemora & Minaltra" laimėjo rezultatu 86:73.

Petras Kuzminskas

„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Lemora & Minaltra” antrą kartą įveikė „Remzą“ bei žengė į finalą (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)