Promatik vs Saldoga ‒ Košmaras (54:91)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54)

2021 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 20:45 val., peržiūros: 268

Gruodžio 1 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – „Promatik“ ir svečių – „Saldoga ‒ Košmaras“.

Rungtynes jau nuo pat pirmųjų minučių kontroliavo „Saldoga ‒ Košmaras“ krepšininkai, svečiai rungtynių pradžioje surengė 7:0 spurtą ir išsiveržė į priekį. Tuo tarpu šeimininkų puolimas strigo, kurie per pirmąjį ketvirtį sugebėjo pelnyti vos 10 taškų – 10:19. Antrojo kėlinio pradžioje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipa pelnė 11 taškų be atsako ir padidino savo persvarą iki 20 taškų (12:30). Kėlinio pabaigoje svečiams pranašumą pavyko padidinti dar laibiau – 21:48.

Antros rungtynių pusės pradžioje "Promatik" puolimas ir toliau strigo, o „Saldoga ‒ Košmaras“ padidino savo triuškinamą persvarą iki 36 taškų. Visgi, antroje trečiojo ketvirčio dalyje "Promatik" puolimas bei gynyba minimaliai pagerėjo, kas neleido varžovams dar labiau nutolti – 36:67. Ketvirtajame kėlinyje daug kas nesikeitė, nors ir abi ekipos suaktyvėjo puolime šeimininkams savo turimą persvarą pavyko išlaikyti ir „Saldoga ‒ Košmaras“ šventė pergalę rezultatu – 54:91 (10:19, 11:29, 15:19, 18:24).

Gytis Balaika

„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.) „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group gan nesunkiai pradėjo seriją ir nukovė „Promatik“ (85:60) (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)