Promatik vs Plastena (72:87)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ antroje ketvirto kėlinio pusėje palaužė „Promatik“ komandą

2022 kovo 13 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 331

Kovo 13 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatik" priemė svečius "Plasteną". "Promatik" buvo laimėję šešis kartus ir devynis kartus buvo pralaimėję. "Plastenos" sąskaitoje buvo devynios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 2:3 pirmavo "Plastena". Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 5 taškai (15:10). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių "Promatik" pirmavo rezultatu 25:19.

Antro kėlinio pirmomis minutėmis "Promatik" išlaikė keturių taškų persvarą (24:28). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Plastena" pasivijo varžovus (32:32). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, bet kėlinio pabaigoje "Promatik" susigrąžino trapią persvarą (41:38).

Trečio kėlinio pradžioje, per tris pirmas minutes "Plastena" pasivijo varžovus (44:44). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tik vieno taško persvarą turėjo "Promatik", nors prieš tai trim taškais pirmavo "Plastena". Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Promatik" (48:52). Kėlinio pabaigoje "Promatik" išlaikė trijų taškų persvarą (59:56).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (62:63). Trečią minutę minutės pertraukėlės paprašė "Promatik" (62:65). Kėlinio viduryje "Plastena" padidino persvarą iki septynių taškų (64:71). Antroje kėlinio pusėje "Plastena" žaidė užtikrintai ir pasiekė pergalę rezultatu 72:87.

Edvinas Rinkevičius

„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Promatik“ šventė pergalę (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Plastenos“ penketukas susitvarkė su „Vilmistos“ šešetuku (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Coca-cola“ komandos pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)