Donelaičio vs Promatik (79:53)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“

2021 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 22:10 val., peržiūros: 392

Gruodžio 6 d., 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Donelaičio“ ir svečiai – „Promatik”.

Pirmajame ketvirtyje komandos išbėgo kovingai nusiteikę. Didžiąją dalį ketvirčio žaidė taškas į tašką. Gale ketvirčio „Donelaičio“ komandai pavyko pašturmuoti ir pirmąjį ketvirtį laimėti rezultatu 18:13. Antrajame ketvirtyje geriau sekėsi šeimininkų komandai. Per pusę ketvirčio komandai pavyko įgyti kiek daugiau nei 10 taškų pranašumą. Tuo tarpu varžovams sunkiau sekėsi rinkti taškus. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 11 taškų – 36:25.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo kiek išsiblaškę ir sunkiai rezgė atakas. Tuo tarpu varžovai pasinaudojo proga ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų ir privertė varžovus imti minutinę pertraukėlę. Po pertraukėlės Donelaičio“ pavyko padidinti pranašumą ir prasidedant ketvirtam ketvirčiui rezultatas buvo 53:36. Ketvirtajame ketvirtyje „Promatik” pritrūko jėgų pakovoti dėl pergalės. Tuo tarpu šeimininkų komanda vis padidino skirtumą ir šventė pergalę rezultatu 79:53.

5 taškai

Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)