Hidraulinės sistemos vs Manvesta (73:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 21 d., Antradienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Paskutinę sekundę Manvesta išplėšė pergalę

2023 kovo 21 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 273

Kovo 21 dieną, Antradienį, Kauno energijos krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Hidraulinės Sistemos bei svečių komanda Manvesta

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų taikliais tritaškiais, tačiau šiuos tritaškius pakeitė abiejų komandų nesėkmės. Metimai tapo netaiklūs. Įpusėjus kėliniui atsigavę Hidraulinių Sistemų žaidėjai ėmė pelnyti taškus baudos aikštelės. Kėlinys baigėsi rezultatu 20:13

Antrojo kėlinio metu taikliais tritaškiai pasiekė dviženklę persvarą ir taip atitolo nuo Manvesta komandos. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 44:26

Po ilgosios pertrauko kiek pailsėję Manvesta žaidėjai susiėmė ir kėlinio eigoje ėmė vytis salės šeimininkus. Žaidžiant tokiu tempu, svečiams pavyko taškų skirtumą sumažinti iki vienženklio skaičiaus. Lemiamojo kėlinio metu ėmė kilti intriga. Manvesta dar turėjo šansų išplėšti pergalę, o Hidraulinės Sistemos kovojo, jog nepaleistų rungtynių iš rankų. M. Puotkalio vedama Manvesta komanda, likus 5 minutėms, atsiliko vos tik 1 tašku. Visai netrukus Manvesta tašku jau buvo priekį. Nors toks stumdymasis išliko iki pat pabaigos. Paskutinę rungtynių sekundę išmestas M. Puotkalio tritaškis išplėšė pergalę iš Hidraulinių sistemų rankų.

Vytis Bulkevičius

Aštunfinalį „Manvesta“ pradėjo solidžia pergale (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:06 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Freda namuose švenčia pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)Jono Snudaičio šou ir „Vilmista“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Manvestą“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)