Promatecha vs Hidraulinės sistemos (63:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė

2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 513

Gruodžio 18 dieną, Sekmadienį, Kauno technikos kolegijos salėje, įvyko Įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp salės šeimininkų "Promatecha" bei salės svečių "Hidraulinės sistemos"

Rungtynės buvo apylygės. Iki pat rungtynių pabaigos nebuvo galima nuspėti, kas šiandieną pelnys pergalę. Pirmąjį rungtynių kėlinį, fortūna labiau šypsojosi "Promatecha" komandai. Nors taškų skirtumas ir nebuvo didelis šį kėlinį šeimininkai užbaigė 5-ių taškų persvara, rezultatu 20:15.

Antrojo kėlinio metu, "Promatecha" laikė vadžias savo rankose, nors nuolatos "Hidraulinės sistemos" lipo jiems ant kulnų. Pirmąją rungtynių pusę priekyje vis dar išliko namų komanda, tačiau su kiek mažesne taškų persvara 36:33.

Po ilgosios pertraukos, trečiojo kėlinio metu, komandos aikštelėje kovėsi vos vieno taško skirtumu. Tačiau taiklūs "Promatecha" žaidėjų Nr. 5 N.Aleknavičiaus ir Nr. 77 R.Sadausko metimai leido komandai šį kėlinį užbaigti keturių taškų skirtumu, rezultatu 55:51

Ketvirtojo kėlinio metu, komandos didžiąją laiko dalį žaidė lygiu rezultatu. Likus vos dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, "Hidraulinės sistemos" žaidėjai sukaupė visas jėga ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Per šias minutes svečiai atitrūko 7 taškų skirtumu ir Rezultatu 63:70 (20:15, 16:18, 19:18, 8:19) "Hidraulinės sistemos" pelnė pergalę.

Šiose rungtynėse daugiausiai taškų pelnė "Promatecha" žaidėjas Nr. 5 N.Aleknavičius surinkęs 26 taškus. Komandos draugai Nr. 77 R.Sadauskas bei Nr. 0 T.Rimavičius pelnė po 12 taškų.

"Hidraulinių sistemų" komandos žaidėjas Nr. 5 M.Markevičius šiose rungtynėse pelnė 9 taškų, bei išprovokavo 6 pražangas. Tai pat puikiai pasirodė ir žaidėjas Nr. 14 T.Vasiliauskas, kuris pelnė 13 taškų bei išprovokavo 7 pražangas.

Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Ketvirtfinalio kovoje Hidraulinės Sistemos pelnė pirmąją pergalę (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:40 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Hidraulinės sistemos“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)