Freda vs SDG & Gym+ & Audrokesta (88:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Tvirta „Freda“ komandos pradžia antrajame etape

2023 sausio 23 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1933

Sausio 23 dieną, Pirmadienį, Kauno Jachtklubo krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai "Freda" bei salės svečiai "SDG & GYM+ & Audrokesta"

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis. Šio kėlinio metu labiausiai į priekį "Fredos" komandą vedė Nr. 87 A.Dabožinskas, kuris iš eilės pataikė 4 taiklius tritaškius ir dvitaški.

Nors antrąjį kėlinį abi komandos pradėjo turėdamos po 23 taškus, rungtynių vadžias paėmė "Freda" komanda. Viena po kito laidė taiklius metimus, kol "SDG & GYM+ & Audrokesta" darėsi vis sunkiau pelyti

taškus. Komandos ilsėtis išėjo rezultatu 33:50.

Po ilgosios pertraukos kiek pailsėję "SDG & GYM+ & Audrokesta" ėmė pelnyti taškus, tačiau nepakankamai tiek, kad galėtų pasivyti savo varžovus. Gerai žaisdami ir pelnydami taškus po krepšiu "Freda"

komandos žaidėjai tvirta persvara žengė į ketvirtąjį kėlinį rezultatu 45:67. Vaizdas iki rungtynių pabaigos, aikštelė išliko toks pats. "SDG & GYM+ & Audrokesta" komandos pastangų nepakako pasivyti salės šeimininkų

"Freda" ir rezultatu 88:56 (23:23, 27:10, 17:12, 21:11) šiandieną šventė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas "Freda" komandos atstovas Nr. 55 M.Gailiūnas, kuris pelnė 21 tašką, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 5 pražangas. Taip pat ne ką mažiau taškų pelnė ir užsidirbo dvigubą dublį žaidėjas Nr. 12 P.Parachomikas savo sąskaitoje turintis 20 komandos taškų, atkovojęs 10 kamuolių bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Bei po 18 taškų pelnė Nr. 87 A.Dabožinskas ir Nr. 15 J.Tumpa.

"SDG & GYM+ & Audrokesta" komandos žaidėjai pasižymėjo taškų rezultatais. Nr. 17 R.Gudynas pelnė 13 taškų, komandos draugas Nr. 14 J.Česnavičius pelnė 12 taškų bei Nr. 25 E.Voveraitis pelnė 10 taškų.

„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Plastena“ pusfinalį pradėjo pergale (2023 gegužės 01 d., pirmadienis, 22:46 val.)Freda namuose švenčia pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Įmonių lygoje ‒ užtikrinta „Fredos“ pergalė (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:07 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)