Freda vs BC „Rhino“ (91:43)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“

2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 262

Kovo 27 dieną Kauno jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Freda" priemė svečius BC "Rhino" komandą.

Rungtynes geriau pradėjo "Rhino", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:7. Netrukus svečių puolimas pradėjo strigti, o baigiantis pirmai kėlinio pusei "Freda" prisivijo varžovus (6:7). Septintą minutę "Freda" paprašė minutės pertraukėlės (8:7). Kėlinio pabaigoje "Freda" surengė spurtą, po kurio sužaidus 10 minučių pirmavo rezultatu 18:12.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "Fredos" persvara buvo padidėjusi iki 12 taškų (30:18). Septintą minutę skirtumas buvo padidėjęs iki 22 taškų (42:20). Kėlinio pabaigoje solidžią persvarą išlaikė "Freda" (45:24). Komandos žaidė atsipalaidavę ir daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai.

Sužaidus pirmas dvi minutes trečiame kėlinyje "Freda" buvo pelniusi dvigubai daugiau taškų už "Rhino" (48:24). Kėlinio pabaigoje "Freda" padidino persvarą iki 35 taškų (69:34).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Freda" užtikrintai įveikė varžovus rezultatu 91:43.

7 taškai

„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)Imonių lygos B pogrupyje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Donelaičio“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 18:51 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)Tvirta „Freda“ komandos pradžia antrajame etape (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)