KM Steel Service vs Kelių priežiūra (65:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KM Steel Service iškovojo pergalę prieš Kelių priežiūrą

2023 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 298

Sausio 30-ąją, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko įmonių lygos reguliariosios rungtynės. Jose susitiko KM Steel Service bei Kelių priežiūra ekipos. Po įnirtingos, banguojančios kovos 65:61 (19:12, 24:18, 11:15, 11:16) nugalėjo KM Steel Service krepšininkai.

Nuo pat rungtynių pradžios komandos pasirinko skirtingas taktikas. Kelininkai gynybą labiau bandė pralaužti individualiais veiksmais, o KM Steel Service ekipa dalinosi kamuolį komandiškai. Pastarųjų planas iškart pasiteisino. Po dviejų kėlinių rezultatas 43:30. Supratę savo klaidas kelininkai po ilgosios pertraukos pakilo į šturmą. Greitos atakos, gera gynyba ir žaidimas du prieš du privertė varžovus imti minutės pertraukėles, nes rezultatas tapo lygus. Visgi Kelių priežiūros lyderiai pavargo, varžovai geriau sužaidė paskutiniąsias minutes ir iškovojo sunkią pergalę.

9 išpr. praž.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kelių priežiūra“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:31 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 21:46 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Donelaičio“ krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:10 val.)„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)Fantastiškas Igno Spūdžio metimas padavonojo pergalę „Kelių priežiūrai“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:15 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Kelių priežiūrai“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)„KM Steel Service“ įmonių lygoje įsirašė nelengvą pergalę. (2023 vasario 28 d., antradienis, 22:19 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)