KM Steel Service vs Vilmista (88:61)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą

2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:46 val., peržiūros: 323

Lapkričio 22 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „KM Steel Service“ (2-1) ir „Vilmista“ (1-1) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „KM Steel Service“ krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje 14:7. Vėliau šeimininkams kelis metimus dar pridėjo E.Bliuvas, kas leido „KM Steel Service“ po pirmo kėlinio pirmauti dviženkliu pranašumu 22:12.

Antro kėlinio pradžioje po trijų taiklių tritaškių „Vilmista“ artėjo iki 24:21. Visgi, vėliau vėl iniciatyvą susigrąžino „KM Steel Service“, kuri įpusėjus susitikimui buvo priekyje 45:36.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkai po taiklių N.Dirsės metimų dar labiau nutolo – 56:41. Vėliau galingu dėjimu rungtynes papuošė E.Bliuvas, o „KM Steel Service“ po trijų kėlinių pirmavo 69:51.

Ketvirtame kėlinuke vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė – „KM Steel Service“ keliais tritaškiais metimais įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 88:61 (22:12, 23:24, 24:15, 19:10).

Julius Fiodorovičius

„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 20:21 val.)KM Steel Service iškovojo pergalę prieš Kelių priežiūrą (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)„KM Steel Service“ įmonių lygoje įsirašė nelengvą pergalę. (2023 vasario 28 d., antradienis, 22:19 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)„TransUnion“ paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“. (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:38 val.)„KM Steel Service“ pergalės neužteko. Geresnį taškų santykį turėję „Manvesta“ žengė į ketvirtfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)