Promatecha vs Rimo & Patikima linija (73:53)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatecha“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“

2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 260

Vasario 5 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemo svečius "Rimo & Patikimą liniją". "Promatecha" buvo laimėję keturis kartus ir šešis pralaimėję. "Rimo & Patikima linija" buvo laimėję tris kartus ir aštuonis kartus pralaimėję.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatu 5:2 pirmavo "Promatecha". Baigiantis pirmai kėlinio pusei trijų taškų persvarą turėjo "Promatecha" (9:6). Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Rimo & Patikima linija" (13:8). Kėlinio pabaigoje "Promatecha" padidino persvarą iki 10 taškų (20:10).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes šeimininkai padidino persvarą iki 16 taškų (26:10) ir gynėsi be klaidų. Trečią minutę, daugiausia greitų atakų dėka skirtumas padidėjo iki 18 taškų (30:12). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, sužaidus du kėlinius komandas skyrė 15 taškų (41:26).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė be rezultatyvių atakų (41:26). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Rimo & Patikima linija" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (47:33). Antroje kėlinio pusėje "Promatecha" išlaikė solidžią persvarą (53:38).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas buvo 15 taškų (55:40). Kėlinio viduryje "Rimo & Patikima linija" bandė vytis varžovus, bet "Promatecha" atsakydavo taikliais metimais (62:44). Antroje kėlinio pusėje "Promatecha" išlaikė saugią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 73:53.

8 taškai

„Plastena“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipa (2023 sausio 06 d., penktadienis, 20:36 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)Puikus pirmasis ketvirtis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pergalę (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 19:26 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Rimo & Patikima linijai“ (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:03 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)Įmonių lygos B pogrupyje: „Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:25 val.)