Promatecha vs Vėjų linija & Garliavos duona (78:55)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatecha“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 337

Sausio 29 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Vėjų liniją & Garliavos duoną". "Promatecha" buvo laimėję tris kartus ir šešis pralaimėję. "Vėjų linijos & Garliavos duonos" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Promatecha" (11:10). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Promatecha", kuri pamažu padidino persvarą iki septynių taškų (25:17).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi "Vėjų linija & Garliavos duona" ir sumažino varžovų pranašumą iki penkių taškų (25:20). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Vėjų linija & Garliavos duona", kurie žaidė penkiese. Tuo metu komandas skyrė tik trys taškai (27:24). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai ir įpusėjus rungtynėms rezultatu 34:29 pirmavo "Promatecha" (34:29).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Promatecha" padidino persvarą iki devynių taškų (38:29). Penktą minutę skirtumas padidėjo iki 12 taškų (41:29), o du kartus neužpuolus "Vėjų linija & Garliavos duona" paprašė minutės pertraukėlės. Visgi antroje kėlinio pusėje "Promatechos" persvara padidėjo iki 17 taškų (56:39).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Promatecha" pirmavo rezultatu 58:44. Vėliau komandos žaidė lygiai, o "Promatecha" neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 78:55.

„Rhino“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)Ketvirtame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Vilmistą“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Promatecha“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Omega pergalė prieš Vėjų linija & Garliavos duona (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 22:18 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)