Vėjų linija & Garliavos duona vs Remza (79:90)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Fortūna nusišypsojo „Remza“ komandai

2023 sausio 09 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 225

Sausio 9 dieną, Pirmadienį, Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekso krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Vėjų linija & Garliavos duona ir svečių komanda Remza.

Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė pakankamai apylygiai. Tiek viena, tiek kita komanda pelnė taškus. Visgi, pirmojo kėlinio metu kiek tvirčiau pasirodė Remza komanda išsiveržusi į priekį 7 taškais ir šį kėlinį užbaigė rezultatu 21:28

Antrojo kėlinio metu Vėjų linija & Garliavos duona vis bandė pasivyti salės svečius ir lipo jiems ant kulnų. Remza taip lengvai nepasidavė spaudimui ir iki kėlinio pabaigos išlaikė taškų persvarą ir šį kėlinį užbaigė rezultatu 39:49

Po ilgosios pertraukos kiek pailsėjusi namų komanda sparčiai pasivijo Remzos komandą. Viso kėlinio metu komandos stumdėsi vos vieno taško persvara ir šį kėlinį užbaigė lygiosiomis 58:58

Paskutiniojo kėlinio metu buvo kiek sunku nuspėti, kuri komanda pelnys pergalę. Viso kėlinio metu komandas skyrė vos pora taškų. Tačiau likus paskutinėms 4-oms kėlinio minutėms, fortūna labiau nusišypsojo Remza komandai ir rezultatu 79:90 iškovojo pergalę.

Įmonių lygoje ‒ nelengva „Remza“ pergalė (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:15 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Plastena“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:24 val.)A.Makūno 46 tšk. pagalba „Remza“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:36 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)