Donelaičio vs Remza (99:98)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus

2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 279

Sekmadienį, vasario 19 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Donelaičio“ ir svečių „Remza“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Įsivažiuoti kiek užtruko svečiams, kurie ketvirčio pradžioje žaidė itin nerezultatyviai ir nuo varžovų atsilikinėjo jau solidesniu skirtumu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:20. Antrojo ketvirčio metu „Remza“ bandė priartėti prie savo varžovų ir po kelių žaidimo minučių jiems pavyko persverti rezultatą. Likusią ketvirčio dalį komandos žaidė apylygiai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:42.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie gana gerai atrodė tiek puolime, tiek gynyboje. Šioks toks spaudimas davė jiems vaisių ir jie jau džaugėsi 10 taškų pranašumu. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:58. Lemiamą ketvirtį 2:10 spurtu pradėjo „Remza“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pirmuosius taškus šiame ketvirtyje šeimininkai“ pelnė tik 8 minutę. Vėliau sekė poros minučių tyla, per kurią komandos neįmetė nė taško. Ją nutraukė šeimininkai, kurie tolimu metimu lygino rezultatą. Vėliau niekas nepasikeitė ir komandos kėlėsi į pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 82:82.

Pratęsimo metu šeimininkai buvo kiek pranašesni ir šviežesni. Laikui besibaigiant jie sužaidė protingiau, išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 99:98.

Ignas Beleiša

„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)