TransUnion vs Remza (71:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Įmonių lygoje ‒ nelengva „Remza“ pergalė

2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 301

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Lietuvos kriminalinės policijos biuro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „TransUnion” bei svečių “Remza”.

Pirmasis kėlinys prasidėjo su daug tritaškių, perimtų kamuolių ir greitų atakų. Akiai patrauklus krepšinis žiūrovams prognozavo gražią kovą, bet "Remza" kėlinio eigoje įgavo pranašumą – 26:16. Antrajas kėlinys labiau sekėsi "TransUnion" ir taip jie išsilaikė artimai ir vyko labai įnirtinga kova. Pirmąją pusę šiek tiek geriau užbaigę "Remza" po dviejų kėlinių turėjo šiokį tokį pranašumą – 45:38.

Tritaškių lietų pradėjo "Remza" ir trečiajame kėlinyje dar sustiprino savo pranašumą. Visus gynybos būdus išbandę jų varžovai stengėsi nepasiduoti ir išlaikyti intrigą rungtynėse, bet per trečią kėlinį svečiai savo pranašumą padidino 8 taškais. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo su "TransUnion" tritaškiais, bet klaidos ir "Remza" taiklūs tolimi metimai neleido sugrįžti į rungtynes. Į paskutinį šturmą kilo namų šeimininkai ir sumažino pranašumą iki 9 taškų, tačiau svečiai lengvai nepasidavė ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Freda“ (2023 gegužės 09 d., antradienis, 22:46 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Įmonių lygos Didžiosios taurės čempionai ‒ Remza (2023 birželio 02 d., penktadienis, 22:50 val.)Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)„TransUnion“ po nervingos kovos iškovojo pergalę (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:38 val.)