Laipsniai vs Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (79:61)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą

2018 gegužės 13 d., Sekmadienis, 23:24 val., peržiūros: 924

Sekmadienį, gegužės 13 d., A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės mažojo finalo rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Laipsniai“ susitiko su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa.

Rungtynių praždia prasidėjo nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko pirmavo 4:8. Vėliau penkis taškus paeiliui pelnęs M.Ūsas leido dar toliau nutolti saboniukams – 6:13, o pirmąjį kėlinuką svečiai laimėjo 12:18.

Antrajame kėlinuke prabilęs „Laipsnių“ snaiperis I.Šturma pataikė tris tolimus metimus, kurie leido šeimininkams įsiveržti į priekį 29:20. Ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę „Laipsniai“ po pirmosios rungtynių pusės buvo priekyje 42:31.

Trečiajame ketvirtyje po L. Palivano metimų „Laipsniai“ dar labiau nutolo – 47:33. Visgi, R. Antanavičiaus ir G. Skorobogatovo tolimi metimai neleido toliau šeimininkams nutolti. Po trijų ketvirčių 57:46 priekyje buvo „Laipsniai“.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtuodami 6:0 ir dar labiau padidino savo persvarą 63:46. Turėtą persvarą „Laipsniams“ pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos ir iškovoti Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą. Galutinis rungtynių rezultatas 79:61 (12:18, 30:13, 15:15, 22:15).

A.Jankevičius („Laipsniai“):

„norėjom žaisti finale, nes, kiek pamenu, Didžiosios taurės pirmos vietos nesame iškovoję, o trečią vietą jau turim. Norėjome pasirodyti, kuo geriau, bet, kaip sakoma, geriau trečia vieta negu ketvirta.“

„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)