Remza & Langvila vs Gemavila (52:89)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę

2019 balandžio 17 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 670

Balandžio 17 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Gemavila“ (svečiai). Labai prastai pirmoje rungtynių dalyje atrodę šeimininkai paleido varžovus į priekį, o vienu metu „Gemavila“ varžovus lenkė rezultatu 40:80, nors „Remza & Langvila“ kiek atsitiesė susitikimo pabaigoje, tačiau neišvengė pralaimėjimo triuškinamu rezultatu 52:89 (16:31, 5:19, 13:25, 18:14).

Rungtynių pradžioje puikiai startavo „Gemavilos“ krepšininkai, kurie greitai nutolo. Netrukus išsijudino ir „Remza & Langvila“ komandos puolimas, bet šeimininkai jau buvo priversti vytis dviženklį pranašumą pasiekusius varžovus. Antrame ketvirtyje „Remza & Langvila“ ekipos puolimas buvo visiškai surakintas, komanda per kėlinį sukrapštė vos 5 taškelius ir jau nuo „Gemavilos“ atsiliko triuškinamu rezultatu 21:50.

Po ilgosios pertraukos svečių dominavimas vis dar tęsėsi, skirtumas ir toliau augo, kol pasiekė ir 40 taškų ribą. Kiek atsitiesti „Remza & Langvila“ ekipai pavyko tik ketvirtame kėlinuke, kuomet „Gemavila“ itin dažnai ir netaikliai atakavo iš toli. Vis tik rungtynių nugalėtojas buvo aiškus ir rungtynės baigėsi triuškinama „Gemavilos“ persvara 52:89.

„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)