Jaučakiai vs Remza & Langvila (96:107)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 30 d., Antradienis, 19:30 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus

2019 balandžio 30 d., Antradienis, 22:18 val., peržiūros: 625

Antradienį, balandžio 30 dieną Vilkijos gimnazijos sporto salėje, įvyko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynės tarp šeimininkų Jaučakiai bei svečių - Remza & Langvila. Pratęsimo parikalavusioje dvikovoje, pergalę šventė Remza & Langvila krepšininkai, rezultatu 96:107 (21:23, 27:31, 24:23, 23:18, 1:12).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos. Antrajame kėlinyje, komandos taip pat kovėsi taškas į tašką . Po M. Mingėlos taiklaus dvitaškio svečiai įsiveržė į priekį šešiais taškais (31:37), tačiau dėka gero A. Ivanausko žaidimo, šeimininkai alsavo svečiams į nugarą ir po pirmųjų dvidešimties minučių komandas skyrė šeši taškai (48:54).

Trečiojo kėlinio pradžioje Remza & Langvila krepšininkai pataikė du greitus tritaškius, taip įgydami dvylikos taškų persvarą (48:60). Tačiau nieko nelaukdami šeimininkai pradėjo tirpdyti persvarą, to pasekoje, rezultatas po trečiojo kėlinio, buvo: (72:77). Ketvirtajame kelinyje įtampa sklaidė ore. Nei viena komanda nenorėjo pralaimėti. Rezultatas keitėsi tai į vieną, tai į kitą pusę. Kėtvirtojo kėlinio pabaigoje V. Paulausko išprovokuota pražanga, suteikė svečiams galimybę įsiveržti, tačiau tik vienas baudos metimas pasiekė tikslą(95:95). Kitoje atakoje P.Pustelninkas, taip pat išprovokuoja pražanga, suteikdamas galimybę šeimininkams įsiveržti, tačiau abu metimai skriejo pro šalį ir komandos kėlėsi į pratęsimą. Pratęsime geriau sekėsi svečiams. Didesnę koncentraciją ir susikaupimą parodę svečiai laimėjo atkarpą(1:12) ir šventė sunkią pergalę aštunfinalio kovoje, rezultatu: 96:107.

BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:40 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)