Lietuvos geležinkeliai vs Kauno Rami (49:39)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą

2019 gegužės 10 d., Penktadienis, 19:39 val., peržiūros: 739

Penktadienį, gegužės 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, Išškūkio taurės pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Lietuvos geležinkeliai“ bei svečių „Kauno Rami“. Rungtynėse vyko gana permaininga kova ir rungtynių nugalėtojas išsisprendė lemiamos atkarpos metu.

Rungtynes komandos pradėjo lėtai, tačiau kur kas sėkmingiau sekėsi svečių ekipai. Per kiek daugiau nei šešias minutes, jie laimėjo atkarpą 13:2 ir pirmavo identišku rezultatu. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo perpus sumažinti savo atsilikimą ir rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:15. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos nedemonstravo rezultatyvaus žaidimo ir daugiau klydo bei strigo vieni kitų gynybos gniaužtuose. Ketvirčio pabaigoje komandos sugebėjo kiek dažniau užbaigti atakas, o galiausiai „Lietuvos geležinkeliai“ perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:19.

Trečiąjį kėlinuką kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno Rami“, kurie iškart lygino rezultatą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ susikūrė antruosius šansus, kurie jiems padėjo kiek atitrūkti nuo savo varžovų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:28. Lemiamo ketvirčio metu „Kauno Rami“ pradėjo iš arčiau presinguoti savo varžovus ir tai davė jiems vaisių. Jie nedideliais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų, o likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, sumažino atsilikimą iki minimalaus. Visgi, tuomet svečiai sužaidė sėkmingesnę atkarpą, vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Per likusį rungtynių laiką svečiai nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Lietuvos geležinkeliai“ pateko į didįjį finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 49:39.

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)