Kauno švara vs Kauno Rami (88:106)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“

2019 balandžio 14 d., Sekmadienis, 15:47 val., peržiūros: 721

Balandžio 14 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2019 C pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ Kauno švara“ priemė svečius „ Kauno Rami“ komandą. „ Kauno švara“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o „ Kauno Rami“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „ Kauno Rami“. Sužaidus dvi minutes rezultatu 3:11 pirmavo „ Kauno Rami“, o minutės pertraukėlės paprašė „ Kauno švara“. Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmą kėlinio pusę komandas skyrė aštuoni taškai (6:14). Aštuntą minutę „ Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (18:21). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė „ Kauno Rami“, kurie susigrąžino didesnę persvarą (22:29).

Prasidėjus antram kėliniui komandos apsikeitė taikliais metimais (24:31). Trečią minutę „ Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (29:31). Baigiantis pirmai kėlinio pusei dvitaškį greitoje atakoje pataikė „ Kauno Rami“, o „ Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės (34:37). Devintą minutę skirtumas išaugo iki devynių taškų (37:46). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki vienuolikos taškų (41:52).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes komandas skyrė vienuolika taškų (46:57). Prasidėjus trečiai minutei tritaškį pataikė „ Kauno Rami“ (46:60). Šeštą minutę komandas skyrė penkiolika taškų (54:69). Netrukus dar du „ Kauno Rami“ pasiekė tikslą, o „ Kauno švara“ paprašė minutės pertraukėlės (54:73). Kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki septyniolikos taškų (67:84).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „ Kauno Rami“ gynėsi be klaidų, o persvarą padidino dviem taškais (67:86). Baigiantis pirmai kėlinio pusei dar vienos minutės pertraukėlės paprašė „ Kauno švara“ (71:90). Rungtynių pabaigoje solidžią persvarą išlaikė „Kauno Rami“ (88:106). „Kauno Rami“ iškovojo antrą pergalę, o „ Kauno švara“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Kauno švara“ nesunkiai įveikė „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:38 val.)„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:26 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)