Rimo & Patikima linija vs Brentex Trailer & Partner (45:108)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 845

Sekmadienį, lapkričio 19 dieną, Garliavos Jonučių progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ (1-4) bei svečių „Brentex Trailer & Partner“ (1-3).

Rungtynių pradžioje du D. Greivio tritaškiai iškart leido „Brentex Trailer & Partner“ nutolti 2:10. Bet į tai šeimininkai atsakė tokiais pat taikliais dviem E. Jocio tritaškiais, po kurių rezultatas tapo lygus 10:10. Antroje kėlinuko pusėje svečių žaidėjai G.Kemzūra ir Ž.Jašinas taikliais metimais leido „Brentex Trailer & Partner“ pirmauti 16:23.

Antrame kėlinuke „Brentex Trailer & Partner“ zoninė gynyba pridarė labai daug problemų šeimininkams, kurie vis nesugebėjo užpulti. Ir tuo puikiai naudojosi svečiai, kurie rengė vieną greitą ataką po kitos ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo solidžia persvara – 27:54.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo „Brentex Trailer & Partner“ spurtu 2:15 ir svečiai jau pirmavo 29:69. Per šį kėlinuką „Rimo & Patikima linija“ pelnė vos penkis taškus, o po trijų ketvirčių pralaiminėjo 32:73.

Ketvirtas kėlinukas vėlgi prasidėjo „Brentex Trailer & Partner“ spurtu 0:13. Svečiai labai greitai peržengė ir šimto taškų ribą, o jų pergalė buvo iškovota įspūdingu šešiasdešimt trijų taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 45:108 (16:23, 11:31, 5:19, 13:35).

Š.Mickus („Brentex Trailer & Partner“):

„visų pirma, manau, kad varžovai susirinkę tik šeši, nepatempė tempo. O prieš zoną visas rungtynes ištraukti, irgi sunku. Vienpusis puolimas, vienpusė gynyba, mes prisitaikėme prie esamų sąlygų ir paskui išnaudojome žaidėjų stipriąsias savybes pagal savo galimybes. Ir šiaip, žaidėjų kaita, tempas, pastoviai ant tempo, kiek įmanoma buvo, ir plius šiandien žaidėjai neblogai pataikė, kas yra džiugu.“

Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Kauno MTTC ‒ Smart Team“ neturėjo vilčių prieš grupės lyderius „Brentex Trailer & Partner“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)