RVG baldai vs SD Ranga (82:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Kieta gynyba bei M. Gailiūno tritaškiai leido „RVG baldams“ įveikti „SD Rangą“

2018 kovo 16 d., Penktadienis, 00:13 val., peržiūros: 899

Ketvirtadienį, kovo 15 d., A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „RVG Baldai“ ir „SD Ranga“ ekipų.

Rungtynių pradžioje M. Gailiūno ir J. Tumpos tritaškiai leido iškart „RVG baldams“ įgyti dviženklį pranašumą – 20:8. Kėlinuko pabaigoje M. Pukalsko tritaškis leido šiek tiek „SD Rangai“ priartėti – 26:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje M.Gailiūnas smeigė tris tritaškius ir „RVG baldai“ nutolo 39:24. Bet tada „SD Ranga“ surengė spurtą 2:15 ir prisivijo savo varžovus iki 41:39. Visgi, keturi pelnyti šeimininkų taškai vėl padidino jų pranašumą – 45:39.

Trečiąjį kėlinuką M.Gailiūnas vėl pradėjo tritaškių salve, po kurios „RVG baldai“ nutolo 53:41. Bet J.Draudvila ir E.Zaidelis tolimais metimais vėl sumažino svečių deficitą iki 55:50. Bet arčiau varžovai nepriartėjo, o po trijų kėlinukų „RVG baldai“ buvo priekyje 59:52.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 13:1 ir rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Rungtynių pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek apšvelninti savo deficitą, bet arčiau varžovų priartėti jau nebepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 82:69 (26:18, 19:21, 14:13, 23:17) ir serijoje iki dviejų pergalių „RVG baldai“ įsiveržė į priekį.

J. Eibukas („RVG baldai“):

„pasamdė čia mane playoff’am, kad padėčiau komandai bent kažkiek toliau nueiti, o gynybą man labiau sekasi sustyguoti nei kad puolimą, tai ir matome rezultatą 82:69. Kai gera gynyba ir puolimas gaunasi.“

M. Gailiūnas nukalė „RVG baldams“ pergalę prieš „Ryterną“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)