KM „Žalgiris“ ‒ 1 vs BC „Rhino“ (90:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris ‒ 1“ įveikė BC „Rhino“

2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 22:55 val., peržiūros: 688

Trečiadienio pavakarę Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris – 1“ su svečiais – BC „Rhino“. Antrojoje rungtynių dalyje įsivažiavę jaunieji žalgiriečiai iškovojo gan užtikrintą pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Svečių žaidėjas A.Čekavičius per pirmąsias 10 minučių įsūdė 4 tritaškius. Tačiau tai neleido BC „Rhino“ komandai pirmauti rungtynėse. Po pirmojo ketvirčio – 19:15.

Antrajame ketvirtyje po šeimininkų komandos žaidėjo R. Miškinio tritaškio komandas pirmą kartą skyrė dviženklis skirtumas – 28:18. Vis dėl to, BC „Rhino“ nepasidavė ir sėkmingai užbaigę tris atakas iš eilės išlygino rezultatą – 29:29. Bet lygus rezultatas ilgai neišsilaikė ir KM „Žalgiris – 1“ kėlinio pabaigoje vėl buvo priekyje 7 taškų skirtumu – 41:34.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai įgavo pagreitį ir pradėjo tolti nuo varžovų. Trečiojo kėlinio viduryje, po spurto 10:0, jie jau turėjo 14 taškų persvarą (56:42). O ketvirtis baigėsi tarp komandų esant rekordiniam skirtumui – 68:48.

Paskutinysis rungtynių kėlinys intrigos nebeatnešė. KM „Žalgiris – 1“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 90:73 ir užsitikrino 2 vietą C pogrupyje.

K. Karalevičiaus (KM „Žalgiris – 1“) komentaras po pergalės:
„Šiandien „Trumpas“(A.Trumpickas) labai gerai žaidė, su savo visais prasiveržimais. M.Špokas labai gerai primėtė tritaškių ir jų pagalba laimėjom.“

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė BC „Rhino“ pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)