KM „Žalgiris“ ‒ 1 vs Pro Angels (80:99)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“

2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 580

Trečiadienį, Gegužės 8 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, tarp C pogrupio, kuriose aikštės šeimininkai KM „Žalgiris“ ‒ 1 priemė svečius „Pro Angels“.

Nors rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, bet šeimininkai jau pirmojo ketverčio metu, daugiausia tritaškių metimų dėka, pabėgo tolyn keliais taškais. Bet tuomet svečiai sugebėjo pristabdyti įsibėgėjusius varžovus ir gana greitai vėl viskas prasidėjo iš naujo, o rezultatas tapo lygus. Negana to šeimininkai pajuto žaidimą ir dabar skirtumas buvo jau jų naudai – 16:12. Bet svečiai vėl greitai išlygino rezultatą ir laimėjo šį ketvertį 4 taškais – 22:26.

Antrasis ketvertis prasidėjo abiejų komandų klaidomis. Sužaidus dvi minutes „Pro Angels“ surengė spurtą 0:8 – 31:39. Paskui žaidimą pradėjo valdyti svečiai kurie vis tolo ir susikrovė 12 taškų persvarą. Sužaidus septynias minutes svečiai ir toliau nestabdė žaidimo ir jau buvo susikrovė 17 taškų pranašumą, bet greitai susiėmė šeimininkai sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Rezultatas po antrojo ketverčio – 40:50.

Trečiąjį ketvertį S.Raupys atidarė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau su didele energija puolime žaidę KM „Žalgiris“ ‒ 1 komandos žaidėjai palikdavo daug skylių gynyboje ir pakankamai daug klaidų darė, todėl jiems nesisekė mažinti deficito, kuris įpusėjus kėliniui jau buvo 18 taškų – 50:68. Likus iki ketverčio pabaigos dviems minutėms komandos žaidė apylygiai, tačiau „Pro Angels“ krepšininkai ketverčio pabaigoje sužaidė užtikrinčiau ir išsaugojo dviženklę persvarą – 58:72. . Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir visą eigą kontroliavę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose rezultatu – 80:99.

„Pro Angels“ komandos treneris K.Ugintas: Džiaugiuosi, kad pavyko surinkti tokią komandą, kurią dabar turiu. Nors ir atsiranda keblumų su šita komanda, bet čia ne dėl mūsų kaltės, o dėl varžovų, kurie mūsų truputį prisibijo. Eisim su šitą komandą tiek kiek galėsim, o galim labai toli. Tai noriu palinkėti visiems sėkmės ir kantrybės šitam sezone.

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ įveikė BC „Rhino“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)