ICE vs GZP (68:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą

2020 spalio 26 d., Pirmadienis, 21:49 val., peržiūros: 986

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "ICE" ir "GZP".

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, kur kova vyko taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 10:11). Antrame kėlinyje po truputėlį "GZP" įgavo pagreitį ir susikrovė pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:30

Po ilgosios pertraukos "GZP" toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą, o "ICE" niekaip nerado priešnuodžio prieš varžovų puolimą ( 60:47). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. "ICE" nepavyko pralaužti rungtyniu ir "GZP" iškovojo pergalę, rezultatu – 68:80 (11:10, 19:27, 17:23, 21:20)

Po laimėtų rungtynių "GZP" ekipos žaidėjas, J.Pileckas, teigė:

"Šitą pergalę skiriame mūsų treneriui, J.Eibukui. Daugiau jis už šitos komandos vairo nesedės – mes jį nuvertėme. Bei parodėme, kad galime puikiai žaisti ir be jo."

9 taškai

„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 16:22 val.)