BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs GZP (73:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 spalio 21 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus

2020 spalio 21 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 955

Trečiadienį, spalio 21 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 ketvirtfinalio rungtynės tarp BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ir „GZP“ ekipų.

Rungtynių pradžioje nors ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pirmavo 6:3, bet tada „GZP“ surengė spurtą 0:10, kuris ir leido jiems laimėti pirmą kėlinį 18:25.

Antrojo kėlinio viduryje po dviejų tikslių tolimų metimų svečiai jau nutolo iki 22:37. Visgi, kėlinio pabaigoje puikią atkarpą sužaidė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, kurie daugiausia L. Kolosovo metimų dėka sumažino skirtumą iki 38:44.

Trečiajame kėlinuke „GZP“ vėl pabandė perimti iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus kėlinukui vėl įgijo dviženklę persvarą 45:56. Dviženklį pranašumą svečiai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, po kurio pirmavo 49:62.

Lemiamame kėlinyje BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ sugebėjo priartėti iki 60:66. Visgi, tada „GZP“ surengė nedidelį spurtą 0:8, kuris nutolino svečius iki 60:74. Bet BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nenuleido rankų, atsakė tokiu pačiu spurtu 8:0 ir priartėjo iki šešių taškų deficito. Vėliau tolimu metimu L.Kolosovas mažino skirtumą iki trijų, bet M. Stankevičiaus baudų metimai įtvirtino svečių pergalę bei patekimą į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 73:78 (18:25, 20:19, 11:18, 24:16).

Jonas Tumpa

„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:13 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)