GZP vs Arena Biliards (100:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Prastai startavę, bet vėliau užsivedę „GZP“ krepšininkai įveikė „Arena Biliards“

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 17:13 val., peržiūros: 628

Sekmadienį, rugsėjo 27 dieną, LSMU sporto salėje startavo „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020, rungtynėmis tarp „GZP“ ir „Arena Biliards ekipų.

Rungtynėse sėkmingiau startavo Arena Biliards“, kurie po L. Varno ir V. Navicko metimų iškart išsiveržė į priekį 2:11. Vėliau svečiai dar tėškė kelis tolimus metimus ir dar labiau nutolo. Po pirmo kėlinio – 14:29.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo pakeisdami gynybos sistemą ir tai iškart davė vaisių. Per kelias minutes GZP“ spurtavo 8:0 ir priartėjo iki 22:29. Tada D.Karauskas iškart atsakė tritaškiu, vėl padidindamas Arena Biliards“ pranašumą iki dešimties. Bet nuo to laiko svečiai pelnė vos tris taškus, „GZP“ visiškai perėmė rungtynių iniciatyvą ir antrą kėlinį laimėjo net 22 taškų skirtumu. Įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 42:35.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų, per kėlinį įtvirtino savo pranašumą ir pasibaigus kėliniui pirmavo 70:51.

Ketvirtame kėlinyje visiškai dominavo „GZP“ krepšininkai, kurie įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 100:62 (14:29, 28:6, 28:16, 30:11).

9 taškai

Iki paskutinės sekundės kovoję „Ariogalos“ krepšininkai nusileido „Arena Biliards“ ekipai (79:86) (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 21:00 val.)Po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Arena biliards“ (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 18:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi „GZP“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2020 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse: įtikinama Ramza pergalė prieš Arena Biliards (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:14 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)23 taškų deficitą panaikinusiai „Arogalai“ neužteko jėgų įveikti „GZP“ (71:79) (2020 spalio 04 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Arena Biliards“ po atkaklios kovos įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 20:00 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)